Bc. Jiří Moravec - Hypotéky, půjčky, úvěry

Díky dlouholeté praxi a mnoha našim spokojeným klientům máme velké zkušenosti a tak i v dnešní době dokážeme téměř nemožné. Hypotéky, které zprostředkujeme například i v kombinaci s úvěrem ze stavebního spoření a jiných půjček tak pro Vás budou výhodné a dokonce umíme vyřešit úvěr i pro klienty s negativním záznamem v úvěrovém registru.

Vyřídíme vám půjčku podle vašeho zadání.

Správný výběr půjčky záleží na bankami poskytovaných výhodách, Vámi uvedených vstupních informacích a vlastnostech všech druhů půjček, které bankovní domy, stavební spořitelny a jiné instituce nabízejí. Jedná se o hypotéky, americké hypotéky, úvěry ze stavebního spoření, výhodné státní půjčky na bydlení, spotřebitelské nebankovní půjčky

My Vám po konzultaci s Vámi vybereme ten nejlepší úvěr právě pro Vás. Pokud máte zájem s námi projednat možnost vyřízení půjčky, obraťte se na nás.

Firemní úvěry
Máme více než desetiletou zkušenost s financováním developerských projektů. Spolupracujeme tak nejen s developerskými společnostmi, ale také s obcemi, bytovými družstvy a společenstvími bytových jednotek a také s obchodními a výrobními firmami.

Pro každého klienta hledáme optimální cestu podle individuálních požadavků předloženého projektu. Velkou zkušenost máme s projekty typu:
nákup bytového domu a jeho rekonstrukce s následným prodejem nebo pronájmem bytů
pořízení pozemků, zasíťování a výstavba bytových nebo rodinných domů na zelené louce, případně výstavba administrativních komplexů
Pomáháme naším klientům definovat projekt, optimalizovat účetní výkazy pro bankovní finanční analýzu, kompletovat podklady pro banky a definovat projektové náklady a rozpočet projektu, a následně napomáháme při plnění podmínek banky pro čerpání úvěru.

Bytovým družstvům a společenstvím vlastníků bytových jednotek pomáháme v rámci úspor nákladů na vytápění činžovních a panelových domů realizovat rekonstrukce domů. Od výměny stoupacích vedení, přes výměnu oken a zateplení fasády až po výměnu výtahu. Splatnost úvěru může být až 20 let.
Úvěry od bank pro tyto účely jsou úročené velmi nízkou sazbou. Navíc stát prostřednictvím Českomoravské záruční a rozvojové banky a.s. platby těchto úroků dotuje například z programu Panel.
Pro obce a města pomáháme realizovat projekty výstavby chráněného bydlení, rekonstrukce domů s pečovatelskou službou, sportovních areálů apod.
Kontaktujte nás a můžeme spolu probrat detailně, jak vám můžeme pomoci.

Druhy půjček:
hypotéky
americké hypotéky
úvěry ze stavebního spoření
výhodné státní půjčky na bydlení
spotřebitelské úvěry
úvěrové karty a povolená přečerpán
Náš cíl - spokojený klient

Adresa: Jateční 263, 280 02 Kolín III
Telefon:+420 731 490 959
+420 602 572 537
Email:dotaz@hyppo.cz
Web:http://www.hyppo.cz/
http://www.jirimoravec.cz/

Kontaktní osoby
Bc. Jiří Moravec
Jednatel společnosti
+420 602 572 537
jiri.moravec@hyppo.cz

Zařazeno v kategoriích
Finance pro bydlení > Půjčky, stavební spoření, úvěry

Zařazeno v oblastech
Praha
Středočeský kraj
Praha 1
Kolín
Poslat poptávku
^.+$
Musíte vyplnit jméno a příjmení.
^[-!#$%&\'*+\/0-9=?A-Z^_a-z{|}~](\\.?[-!#$%&\'*+\/0-9=?A-Z^_a-z{|}~])*@[a-zA-Z](-?[a-zA-Z0-9])*(\\.[a-zA-Z](-?[a-zA-Z0-9])*)+$
Musíte zadat správně email.
^((\+|00)[0-9]{3}[\ -]?)?[\ -]?[0-9]{3}[\ -]?[0-9]{3}[\ -]?[0-9]{3}$
Musíte zadat správně telefon.
Opište:
^.+$
Chybně opsaný kód.
 

ČLÁNKY

Články

Finanční účast SVJ při poškození majetku vlastníka jednotky, které vzniklo opravou společných částí domu

Typickým příkladem je žádost vlastníka o finanční úhradu poškození zasklení lodžie, které pořídil vlastním nákladem.

NAVÝŠENÍ CEN VŠECH NOVÝCH VÝTAHŮ

Ve zkratce to nejdůležitější: nová přísnější norma nazvaná ČSN EN 81–20 (274003, definuje nové technické požadavky na konstrukci a montáž výtahů) a ČSN EN 81–50 (274003, určuje proces navrhování, výpočtu a zkoušení výtahových komponentů) vstoupila v platnost 1. 5. 2015.

Přeměna právní formy Bytového družstva na obecné Družstvo

Po převodu všech jednotek bytového družstva do vlastnictví jeho členů, zůstaly v majetku družstva nebytové jednotky pronajímané osobám, které nejsou členy družstva. 

Co je a není družstevní byt?

Jednou z našich častých služeb je pomoc při „prodejích“ bytů v majetku družstva. Většinou jde o Smlouvu o převodu družstevního podílu, Smlouvu o přidělení družstevního bytu a Kupní smlouvu nemovité věci.

Firma Obyvatelé.cz pomáhá také v přípravě legislativy

Jelikož naše firma Obyvatelé.cz a Obyvatelé – Servis denně řeší praktické problémy SVJ a BD, obdrželi jsme od Poslanecké sněmovny PČR k připomínkování návrhy na novelizaci právních předpisů v bytové oblasti,

Zkušenosti s dohodou vlastníků o jiném přispívání na správu společných částí domu

Naše firma, jako profesionální předseda společenství vlastníků, vyšla vstříc potřebě společenství a navrhla jiný způsob přispívání na správu společných částí domu, než je obvykle používán a to podle spoluvlastnických podílů.

Poradna

Právnická osoba předsedou bytového družstva

Dotaz: Dobrý den, jako malé BD přemýšlíme o profesionálním předsedovi. Chtěl jsem se zeptat, zda působíte i v Brně a zda můžete v kostce naznačit, jak se to dělá?

Jak naložit s přebytkem na fondu na správu domu a pozemku

Dotaz: Jako členové SVJ hradíme dle předpisu příspěvek na správu domu a pozemku. Peníze se hromadí na účtu SVJ.

Výpověď nájmu bytu ze strany pronajímatele

Dotaz: Dobrý den, pronajímáme jako SJM byt nájemci, se kterým máme uzavřenu nájemní smlouvu na dobu neurčitou. Potřebujeme uvolnit byt pro syna.

Určení způsobu přispívání na správu domu a pozemku tzv. FO

Dotaz: Dobrý den, mám dotaz ohledně záloh do FO. U nás v domě je upravena výše záloh do FO podle m2 podlahové plochy bytu.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Dotaz: Dobrý den, jako malé BD přemýšlíme o profesionálním předsedovi. Chtěl jsem se zeptat, zda působíte i v Brně a zda můžete v kostce naznačit, jak se to dělá? Celý dotaz
Dotaz: Jako členové SVJ hradíme dle předpisu příspěvek na správu domu a pozemku. Peníze se hromadí na účtu SVJ. Celý dotaz

NAPIŠTE NÁM

Adresa:
Obyvatele.cz
Štětínská 344/32
181 00 Praha 8 - Bohnice

E-mail: info@obyvatele.cz
IČ: 28498003
DIČ: CZ28498003

O NÁS

Obyvatelé.cz jsou prvním specializovaným portálem pro bytové domy.

Projekt Obyvatelé.cz vznikl na základě potřeb lidí z našeho okolí bydlících v bytových domech. Před jeho vznikem neexistoval papírový magazín, ani online služba, která by cíleně pomáhala komunikaci v bytových domech.

Vyberte region kliknutím na mapu nebo výběrem z rolítka
a odešlete formulář

výběr regionu
Zavřít
Praha Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Pardubický kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Vysočina Jihočeský kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj