Bc. Jiří Moravec - Hypotéky, půjčky, úvěry

Díky dlouholeté praxi a mnoha našim spokojeným klientům máme velké zkušenosti a tak i v dnešní době dokážeme téměř nemožné. Hypotéky, které zprostředkujeme například i v kombinaci s úvěrem ze stavebního spoření a jiných půjček tak pro Vás budou výhodné a dokonce umíme vyřešit úvěr i pro klienty s negativním záznamem v úvěrovém registru.

Vyřídíme vám půjčku podle vašeho zadání.

Správný výběr půjčky záleží na bankami poskytovaných výhodách, Vámi uvedených vstupních informacích a vlastnostech všech druhů půjček, které bankovní domy, stavební spořitelny a jiné instituce nabízejí. Jedná se o hypotéky, americké hypotéky, úvěry ze stavebního spoření, výhodné státní půjčky na bydlení, spotřebitelské nebankovní půjčky

My Vám po konzultaci s Vámi vybereme ten nejlepší úvěr právě pro Vás. Pokud máte zájem s námi projednat možnost vyřízení půjčky, obraťte se na nás.

Firemní úvěry
Máme více než desetiletou zkušenost s financováním developerských projektů. Spolupracujeme tak nejen s developerskými společnostmi, ale také s obcemi, bytovými družstvy a společenstvími bytových jednotek a také s obchodními a výrobními firmami.

Pro každého klienta hledáme optimální cestu podle individuálních požadavků předloženého projektu. Velkou zkušenost máme s projekty typu:
nákup bytového domu a jeho rekonstrukce s následným prodejem nebo pronájmem bytů
pořízení pozemků, zasíťování a výstavba bytových nebo rodinných domů na zelené louce, případně výstavba administrativních komplexů
Pomáháme naším klientům definovat projekt, optimalizovat účetní výkazy pro bankovní finanční analýzu, kompletovat podklady pro banky a definovat projektové náklady a rozpočet projektu, a následně napomáháme při plnění podmínek banky pro čerpání úvěru.

Bytovým družstvům a společenstvím vlastníků bytových jednotek pomáháme v rámci úspor nákladů na vytápění činžovních a panelových domů realizovat rekonstrukce domů. Od výměny stoupacích vedení, přes výměnu oken a zateplení fasády až po výměnu výtahu. Splatnost úvěru může být až 20 let.
Úvěry od bank pro tyto účely jsou úročené velmi nízkou sazbou. Navíc stát prostřednictvím Českomoravské záruční a rozvojové banky a.s. platby těchto úroků dotuje například z programu Panel.
Pro obce a města pomáháme realizovat projekty výstavby chráněného bydlení, rekonstrukce domů s pečovatelskou službou, sportovních areálů apod.
Kontaktujte nás a můžeme spolu probrat detailně, jak vám můžeme pomoci.

Druhy půjček:
hypotéky
americké hypotéky
úvěry ze stavebního spoření
výhodné státní půjčky na bydlení
spotřebitelské úvěry
úvěrové karty a povolená přečerpán
Náš cíl - spokojený klient

Adresa: Jateční 263, 280 02 Kolín III
Telefon:+420 731 490 959
+420 602 572 537
Email:dotaz@hyppo.cz
Web:http://www.hyppo.cz/
http://www.jirimoravec.cz/

Kontaktní osoby
Bc. Jiří Moravec
Jednatel společnosti
+420 602 572 537
jiri.moravec@hyppo.cz

Zařazeno v kategoriích
Finance pro bydlení > Půjčky, stavební spoření, úvěry

Zařazeno v oblastech
Praha
Středočeský kraj
Praha 1
Kolín
Poslat poptávku
^.+$
Musíte vyplnit jméno a příjmení.
^[-!#$%&\'*+\/0-9=?A-Z^_a-z{|}~](\\.?[-!#$%&\'*+\/0-9=?A-Z^_a-z{|}~])*@[a-zA-Z](-?[a-zA-Z0-9])*(\\.[a-zA-Z](-?[a-zA-Z0-9])*)+$
Musíte zadat správně email.
^((\+|00)[0-9]{3}[\ -]?)?[\ -]?[0-9]{3}[\ -]?[0-9]{3}[\ -]?[0-9]{3}$
Musíte zadat správně telefon.
Opište:
^.+$
Chybně opsaný kód.
 

ČLÁNKY

Články

Elektronická evidence tržeb (EET) a bytová družstva/SVJ

Pokud Vaše bytové družstvo přijímá nájemné, zálohy na služby či jejich nedoplatky, různé administrativní poplatky apod., pak byste měli být na pozoru směrem k elektronické evidence tržeb (EET). 

SVJ a nebytové jednotky ve spoluvlastnictví

Častým případem je, že v domě, rozděleném na jednotky, se nachází nebytová jednotka rozdělená původním vlastníkem domu, většinou BD nebo s.r.o., mezi vlastníky bytových jednotek. Po rozdělení pronajaté nebytové jednotky podílovým spoluvlastníkům obvykle sjedná novou nájemní smlouvu společenství vlastníků.

Problémy spoluvlastníků nebytových jednotek od 1. 1. 2018

Od roku 2018 platí novela občanského zákona ve věci znovuzavedení předkupního práva spoluvlastnického podílu na nebytové jednotce v domě. Společně s dalšími odbornými organizacemi, činnými v oblasti bytového spoluvlastnictví jsme ještě před přijetím úpravy NOZ informovali poslance o problémech, který spoluvlastníkům nebytových jednotek, zejména garážových stání, neuvážená novela přinese:

Přeměna právní formy Bytového družstva na obecné Družstvo

Po převodu všech jednotek bytového družstva do vlastnictví jeho členů, zůstaly v majetku družstva nebytové jednotky pronajímané osobám, které nejsou členy družstva. 

Převody bytů a dům jako celek

Před převáděním bytů do vlastnictví je nutno vypracovat Prohlášení, kterým se dům rozdělí na bytové a nebytové jednotky a určí se společné prostory. Z naší praxe vypracovávání Prohlášení zjišťujeme problémy v domech, které mají několik vchodů se samostatnými čísly popisnými.

Zkušenosti s dohodou vlastníků o jiném přispívání na správu společných částí domu

Naše firma, jako profesionální předseda společenství vlastníků, vyšla vstříc potřebě společenství a navrhla jiný způsob přispívání na správu společných částí domu, než je obvykle používán a to podle spoluvlastnických podílů.

Poradna

Souhlas BD k přihlášení trvalého pobytu podnájemníků

Dotaz: Dobrý den, v našem BD pronajímají členové družstva pětinu bytů. Podle našich Stanov souhlas s pronájmem lze povolit nejdéle na 1 rok a poté opět prodloužit.

Rozúčtování nákladů na studenou vodu

Dotaz: Dobrý den, mám dotaz, jestli představenstvo BD (původní SBD) má právo rozhodnout, že připíše vlastníkům bytů, kteří ho momentálně nevyužívají a mají odběr studené vody 0 m3 dle vodoměru (je namontován v každém bytě) spotřebu 6 m3 (cca 650 Kč).

Podmínka družstva při převodu družstevního podílu

Otázka: Dobrý den, může bytové družstvo svému členovi, který převádí svůj družstevní podíl, stanovit následující podmínku.

Nakládání se společnými prostory bez vědomí statutárního orgánu

Dotaz: Dobrý den, někdo z vlastníků opatřil sklepní okna společných sklepních prostor zamykacími klikami. Tudíž zde nelze větrat.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Dotaz: Dobrý den, v našem BD pronajímají členové družstva pětinu bytů. Podle našich Stanov souhlas s pronájmem lze povolit nejdéle na 1 rok a poté opět prodloužit. Celý dotaz
Dotaz: Dobrý den, mám dotaz, jestli představenstvo BD (původní SBD) má právo rozhodnout, že připíše vlastníkům bytů, kteří ho momentálně nevyužívají a mají odběr studené vody 0 m3 dle vodoměru (je namontován v každém ... Celý dotaz

NAPIŠTE NÁM

Adresa:
Obyvatele.cz
Štětínská 344/32
181 00 Praha 8 - Bohnice

E-mail: info@obyvatele.cz
IČ: 28498003
DIČ: CZ28498003

O NÁS

Obyvatelé.cz jsou prvním specializovaným portálem pro bytové domy.

Projekt Obyvatelé.cz vznikl na základě potřeb lidí z našeho okolí bydlících v bytových domech. Před jeho vznikem neexistoval papírový magazín, ani online služba, která by cíleně pomáhala komunikaci v bytových domech.

Vyberte region kliknutím na mapu nebo výběrem z rolítka
a odešlete formulář

výběr regionu
Zavřít
Praha Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Pardubický kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Vysočina Jihočeský kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj