MB Systems s.r.o.

Výroba a prodej interiérového a exteriérového LED osvětlení Lumbio na míru. Zajištění financování Vašeho projektu, elektroinstalační práce, včetně revize a likvidace starého osvětlení.
Od roku 2010 poskytujeme strategická a obchodní řešení v oblasti světelné a ekonomické optimalizace formou LED technologie s důrazem na zdraví a světelnou pohodu našich zákazníků, kteří mají vždy jistotu nejvhodnějšího řešení, jelikož neustále sledujeme vývoj produktů na globálním trhu. V polovině roku 2012 jsme došli k názoru, že bychom rádi našim zákazníkům a obchodním partnerům nabídli vlastní produktovou řadu v tomto segmentu.

Naše vlastní produktová řada LED světel Lumbio je zdrojem kvalitního přirozeného denního světla a současně šetří Vaše náklady za energie. Lumbio užívá mnoho spokojených klientů, ať již z firemního či veřejného sektoru, tak i celá řada domácností, kterým naše technologie dovolila řídit své náklady.

Vlastnosti naší produktové řady LED světel Lumbio:
Úspora
- Spotřebují až o 90 % méně elektrické energie než standardní světla a to za dosažení lepší kvality osvětlení
Kvalita
- Produkty vždy z aktuální výrobní produkce
- Komponenty americké technologie
- Extrémně dlouhá životnost, až 50 000 hodin
- Nepraskají, jsou odolné proti otřesům a vůči chladu
Bezpečnost
- Většinu své energie využívají k produkci světla. Při dlouhodobém provozu se nezahřívají
- Jednoduchá údržba
Ekologie
- Neprodukují UV
- Neobsahují rtuť a nejsou nebezpečným dopadem
- Z 95 % recyklovatelná
Investice
- Rychlé zhodnocení investice
Zraková pohoda
- Možnost vlastního nastavení barev
- Využití inteligentních ovládacích prvků
- Jsou tichá a svítí bez stroboskopeckého efektu

Adresa: Na pahorku 10, 101 00 Praha 10
Telefon:+420 773 791 206
Email:brom@mb-systems.cz
Web:www.mb-systems.cz

Kontaktní osoby
+420 773 791 206
brom@mb-systems.cz

Fotogalerie

Zařazeno v kategoriích
Svítidla a osvětlení

Zařazeno v oblastech
Celá ČR
Poslat poptávku
^.+$
Musíte vyplnit jméno a příjmení.
^[-!#$%&\'*+\/0-9=?A-Z^_a-z{|}~](\\.?[-!#$%&\'*+\/0-9=?A-Z^_a-z{|}~])*@[a-zA-Z](-?[a-zA-Z0-9])*(\\.[a-zA-Z](-?[a-zA-Z0-9])*)+$
Musíte zadat správně email.
^((\+|00)[0-9]{3}[\ -]?)?[\ -]?[0-9]{3}[\ -]?[0-9]{3}[\ -]?[0-9]{3}$
Musíte zadat správně telefon.
Opište:
^.+$
Chybně opsaný kód.
 

ČLÁNKY

Články

Finanční účast SVJ při poškození majetku vlastníka jednotky, které vzniklo opravou společných částí domu

Typickým příkladem je žádost vlastníka o finanční úhradu poškození zasklení lodžie, které pořídil vlastním nákladem.

NAVÝŠENÍ CEN VŠECH NOVÝCH VÝTAHŮ

Ve zkratce to nejdůležitější: nová přísnější norma nazvaná ČSN EN 81–20 (274003, definuje nové technické požadavky na konstrukci a montáž výtahů) a ČSN EN 81–50 (274003, určuje proces navrhování, výpočtu a zkoušení výtahových komponentů) vstoupila v platnost 1. 5. 2015.

Přeměna právní formy Bytového družstva na obecné Družstvo

Po převodu všech jednotek bytového družstva do vlastnictví jeho členů, zůstaly v majetku družstva nebytové jednotky pronajímané osobám, které nejsou členy družstva. 

Co je a není družstevní byt?

Jednou z našich častých služeb je pomoc při „prodejích“ bytů v majetku družstva. Většinou jde o Smlouvu o převodu družstevního podílu, Smlouvu o přidělení družstevního bytu a Kupní smlouvu nemovité věci.

Firma Obyvatelé.cz pomáhá také v přípravě legislativy

Jelikož naše firma Obyvatelé.cz a Obyvatelé – Servis denně řeší praktické problémy SVJ a BD, obdrželi jsme od Poslanecké sněmovny PČR k připomínkování návrhy na novelizaci právních předpisů v bytové oblasti,

Zkušenosti s dohodou vlastníků o jiném přispívání na správu společných částí domu

Naše firma, jako profesionální předseda společenství vlastníků, vyšla vstříc potřebě společenství a navrhla jiný způsob přispívání na správu společných částí domu, než je obvykle používán a to podle spoluvlastnických podílů.

Poradna

Způsob stanovení výše příspěvku do fondu oprav v bytovém družstvu

Dotaz: Dobrý den! V našem družstevním panelovém domě, který je minimálně 20 let starý, se mají zasklívat lodžie a tyto náklady ve výši cca 50.000,- Kč/byt se mají hradit ze společného fondu oprav.

Neplnění oznamovací povinnosti dle stanov BD při rekonstrukci v družstevním bytě

Dotaz: Dobrý den, člen družstva zahájil rekonstrukci bytu. Toto dal při zahájení prací na vědomí pouhým oznámením, že se jedná o opravu omítek a podlah.

Rozdělení SVJ na dvě samostatná SVJ

Dotaz: Dobrý den vážení, chtěl bych se vás zeptat, zda je možné naše stávající SVJ, které se skládá ze dvou vchodů (každý vchod má 21 bytů v osobním vlastnictví - vlastníci těchto bytů jsou členy stávajícího SVJ).

Volba nového předsedy SVJ

Dotaz: Dobrý den vážení, chtěl bych se vás zeptat, zda si může naše SVJ zvolit za nového předsedu SVJ (ten stávající odstupuje) člověka - majitele bytu a člena SVJ, který je v exekuci

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Dotaz: Dobrý den! V našem družstevním panelovém domě, který je minimálně 20 let starý, se mají zasklívat lodžie a tyto náklady ve výši cca 50.000,- Kč/byt se mají hradit ze společného fondu oprav. Celý dotaz
Dotaz: Dobrý den, člen družstva zahájil rekonstrukci bytu. Toto dal při zahájení prací na vědomí pouhým oznámením, že se jedná o opravu omítek a podlah. Celý dotaz

NAPIŠTE NÁM

Adresa:
Obyvatele.cz
Štětínská 344/32
181 00 Praha 8 - Bohnice

E-mail: info@obyvatele.cz
IČ: 28498003
DIČ: CZ28498003

O NÁS

Obyvatelé.cz jsou prvním specializovaným portálem pro bytové domy.

Projekt Obyvatelé.cz vznikl na základě potřeb lidí z našeho okolí bydlících v bytových domech. Před jeho vznikem neexistoval papírový magazín, ani online služba, která by cíleně pomáhala komunikaci v bytových domech.

Vyberte region kliknutím na mapu nebo výběrem z rolítka
a odešlete formulář

výběr regionu
Zavřít
Praha Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Pardubický kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Vysočina Jihočeský kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj