Bestlift, spol. s r.o. - výtahy

Výtahy jsou naší hlavní činností a nabízíme kompletní služby v oblasti svislé přepravy, samozřejmě včetně všech souvisejících stavebních a jiných prací a to po celé ČR.
Naše služby:
NOVÉ VÝTAHY
- provádíme kompletní instalace nových zařízení, včetně všech souvisejících prací, zkoušek a potřebných povolení a certifikátů, metodou tzv. ?na klíč?, tedy opravdu tak, že vy pouze vyslovíte přání a představy a my je na základě Vašich požadavků a technických možností zrealizujeme.
MODERNIZACE
- specializujeme se na výměny stávajících zařízení za nová a to v rámci programu kompletních výměn výtahů v panelových a činžovních domech. Zároveň provádíme i částečné modernizace s ohledem na stav a požadavky našich zákazníků a samozřejmě přizpůsobíme způsob a rozsah prací finančním možnostem a požadavkům klienta.
KOMPLETNÍ VÝMĚNA VÝTAHŮ
- provádíme výměny všech typů výtahů a výrobců s tím, že pro vás provedeme kompletní výměnu ?na klíč?

VÝMĚNY JEDNOTLIVÝCH KOMPONENTŮ - CELKŮ (výtahové stroje, rozváděče, kabiny atd.)

- u novějších zařízení, která částečně splňují ČSN a EN provádíme modernizace a velké opravy dle přání zákazníka, v souladu s dodržením technických předpisů a norem nebo pro zlepšení jízdních, kapacitních nebo designových vlastností zařízení.

SERVIS VÝTAHŮ A ESKALÁTORŮ

- provádíme servis všech typů osobních i nákladních výtahů v obytných i komerčních ?objektech na celém území České republiky. Servisujeme výtahy Kone, Schindler, Otis, Thyssenkrupp, VVS, Schmitt a Sohn,

MP, MSV, Brumovice, Pražské výtahy atd...).
V oblasti servisu výtahů a eskalátorů nabízíme i tyto standardní služby:
- seřízení
- mazání
- provozní prohlídky
- odborné prohlídky
- odborné zkoušky
- čištění výtahů
- inspekční prohlídky
- malé opravy
- vyproštění
- pohotovost
Vše potřebné o nás najdete na níže uvedených www stránkách a v případě Vašeho zájmu se na nás neváhejte obrátit.

NON-STOP DISPEČINK - 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365-6 dní v roce
Kontakt: 724 568 811

Adresa: Jandova 10/3, 190 00 Praha - Vysočany
Telefon:+420 724 568 811
+420 724 971 453
Email:info@bestlift.cz
Web:http://www.bestlift.cz/

Kontaktní osoby
+420 724 568 811
servis@bestlift.cz

Nová zařízení - modernizace:
+420 724 971 453
bestlift@bestlift.cz

Servis a opravy:
+420 725 711 444
servis@bestlift.cz

Zařazeno v kategoriích
Stavba a rekonstrukce

Zařazeno v oblastech
Celá ČR
Praha
Poslat poptávku
^.+$
Musíte vyplnit jméno a příjmení.
^[-!#$%&\'*+\/0-9=?A-Z^_a-z{|}~](\\.?[-!#$%&\'*+\/0-9=?A-Z^_a-z{|}~])*@[a-zA-Z](-?[a-zA-Z0-9])*(\\.[a-zA-Z](-?[a-zA-Z0-9])*)+$
Musíte zadat správně email.
^((\+|00)[0-9]{3}[\ -]?)?[\ -]?[0-9]{3}[\ -]?[0-9]{3}[\ -]?[0-9]{3}$
Musíte zadat správně telefon.
Opište:
^.+$
Chybně opsaný kód.
 

ČLÁNKY

Články

Elektronická evidence tržeb (EET) a bytová družstva/SVJ

Pokud Vaše bytové družstvo přijímá nájemné, zálohy na služby či jejich nedoplatky, různé administrativní poplatky apod., pak byste měli být na pozoru směrem k elektronické evidence tržeb (EET). 

SVJ a nebytové jednotky ve spoluvlastnictví

Častým případem je, že v domě, rozděleném na jednotky, se nachází nebytová jednotka rozdělená původním vlastníkem domu, většinou BD nebo s.r.o., mezi vlastníky bytových jednotek. Po rozdělení pronajaté nebytové jednotky podílovým spoluvlastníkům obvykle sjedná novou nájemní smlouvu společenství vlastníků.

Problémy spoluvlastníků nebytových jednotek od 1. 1. 2018

Od roku 2018 platí novela občanského zákona ve věci znovuzavedení předkupního práva spoluvlastnického podílu na nebytové jednotce v domě. Společně s dalšími odbornými organizacemi, činnými v oblasti bytového spoluvlastnictví jsme ještě před přijetím úpravy NOZ informovali poslance o problémech, který spoluvlastníkům nebytových jednotek, zejména garážových stání, neuvážená novela přinese:

Přeměna právní formy Bytového družstva na obecné Družstvo

Po převodu všech jednotek bytového družstva do vlastnictví jeho členů, zůstaly v majetku družstva nebytové jednotky pronajímané osobám, které nejsou členy družstva. 

Převody bytů a dům jako celek

Před převáděním bytů do vlastnictví je nutno vypracovat Prohlášení, kterým se dům rozdělí na bytové a nebytové jednotky a určí se společné prostory. Z naší praxe vypracovávání Prohlášení zjišťujeme problémy v domech, které mají několik vchodů se samostatnými čísly popisnými.

Zkušenosti s dohodou vlastníků o jiném přispívání na správu společných částí domu

Naše firma, jako profesionální předseda společenství vlastníků, vyšla vstříc potřebě společenství a navrhla jiný způsob přispívání na správu společných částí domu, než je obvykle používán a to podle spoluvlastnických podílů.

Poradna

Co s ponechanými věcmi po zemřelém podnájemci v družstevním bytě?

Dotaz: Dobrý den, prosím o radu. Máme družstevní byt, který jsme pronajali podnájemci, ale ten nyní zemřel - již neměl podnájemní smlouvu prodlouženou /přesto v bytě ještě bydlel/.

Jak a s kým řešit výskyt štěnic v domě

Dotaz: Dobrý den, prosím o pomoc, žiji v panelovém bytě, v garsonce, a v garsonce nade mnou je výskyt štěnic, a přes umakartové jádro (stupačky) mám i já zasažený byt.

Odvolání statutárního orgánu a volba profesionálního předsedy

Dotaz: Dobrý den, jako majitel bytové jednotky a člen SVJ mám spor se správcovským družstvem a s firmou provádějící odečty dodávaného tepla a vody.

Zajištění vstupu do domu a postoj vlastníků

Dotaz: Jsme SVBJ (5 členů) – z toho 4 bytové jednotky a 1 podnikatel – ve sklepě má veterinární ordinaci. Na hlavní vstup do domu, který je opatřen klikou, chceme dát kouli, aby nebyl dům volně přístupný.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Dotaz:  Dobrý den, prosím o radu. Máme družstevní byt, který jsme pronajali podnájemci, ale ten nyní zemřel - již neměl podnájemní smlouvu prodlouženou /přesto v bytě ještě bydlel/. Celý dotaz
Dotaz: Dobrý den, prosím o pomoc, žiji v panelovém bytě, v garsonce, a v garsonce nade mnou je výskyt štěnic, a přes umakartové jádro (stupačky) mám i já zasažený byt. Celý dotaz

NAPIŠTE NÁM

Adresa:
Obyvatele.cz
Štětínská 344/32
181 00 Praha 8 - Bohnice

E-mail: info@obyvatele.cz
IČ: 28498003
DIČ: CZ28498003

O NÁS

Obyvatelé.cz jsou prvním specializovaným portálem pro bytové domy.

Projekt Obyvatelé.cz vznikl na základě potřeb lidí z našeho okolí bydlících v bytových domech. Před jeho vznikem neexistoval papírový magazín, ani online služba, která by cíleně pomáhala komunikaci v bytových domech.

Vyberte region kliknutím na mapu nebo výběrem z rolítka
a odešlete formulář

výběr regionu
Zavřít
Praha Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Pardubický kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Vysočina Jihočeský kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj