Bestlift, spol. s r.o. - výtahy

Výtahy jsou naší hlavní činností a nabízíme kompletní služby v oblasti svislé přepravy, samozřejmě včetně všech souvisejících stavebních a jiných prací a to po celé ČR.
Naše služby:
NOVÉ VÝTAHY
- provádíme kompletní instalace nových zařízení, včetně všech souvisejících prací, zkoušek a potřebných povolení a certifikátů, metodou tzv. ?na klíč?, tedy opravdu tak, že vy pouze vyslovíte přání a představy a my je na základě Vašich požadavků a technických možností zrealizujeme.
MODERNIZACE
- specializujeme se na výměny stávajících zařízení za nová a to v rámci programu kompletních výměn výtahů v panelových a činžovních domech. Zároveň provádíme i částečné modernizace s ohledem na stav a požadavky našich zákazníků a samozřejmě přizpůsobíme způsob a rozsah prací finančním možnostem a požadavkům klienta.
KOMPLETNÍ VÝMĚNA VÝTAHŮ
- provádíme výměny všech typů výtahů a výrobců s tím, že pro vás provedeme kompletní výměnu ?na klíč?

VÝMĚNY JEDNOTLIVÝCH KOMPONENTŮ - CELKŮ (výtahové stroje, rozváděče, kabiny atd.)

- u novějších zařízení, která částečně splňují ČSN a EN provádíme modernizace a velké opravy dle přání zákazníka, v souladu s dodržením technických předpisů a norem nebo pro zlepšení jízdních, kapacitních nebo designových vlastností zařízení.

SERVIS VÝTAHŮ A ESKALÁTORŮ

- provádíme servis všech typů osobních i nákladních výtahů v obytných i komerčních ?objektech na celém území České republiky. Servisujeme výtahy Kone, Schindler, Otis, Thyssenkrupp, VVS, Schmitt a Sohn,

MP, MSV, Brumovice, Pražské výtahy atd...).
V oblasti servisu výtahů a eskalátorů nabízíme i tyto standardní služby:
- seřízení
- mazání
- provozní prohlídky
- odborné prohlídky
- odborné zkoušky
- čištění výtahů
- inspekční prohlídky
- malé opravy
- vyproštění
- pohotovost
Vše potřebné o nás najdete na níže uvedených www stránkách a v případě Vašeho zájmu se na nás neváhejte obrátit.

NON-STOP DISPEČINK - 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365-6 dní v roce
Kontakt: 724 568 811

Adresa: Jandova 10/3, 190 00 Praha - Vysočany
Telefon:+420 724 568 811
+420 724 971 453
Email:info@bestlift.cz
Web:http://www.bestlift.cz/

Kontaktní osoby
+420 724 568 811
servis@bestlift.cz

Nová zařízení - modernizace:
+420 724 971 453
bestlift@bestlift.cz

Servis a opravy:
+420 725 711 444
servis@bestlift.cz

Zařazeno v kategoriích
Stavba a rekonstrukce

Zařazeno v oblastech
Celá ČR
Praha
Poslat poptávku
^.+$
Musíte vyplnit jméno a příjmení.
^[-!#$%&\'*+\/0-9=?A-Z^_a-z{|}~](\\.?[-!#$%&\'*+\/0-9=?A-Z^_a-z{|}~])*@[a-zA-Z](-?[a-zA-Z0-9])*(\\.[a-zA-Z](-?[a-zA-Z0-9])*)+$
Musíte zadat správně email.
^((\+|00)[0-9]{3}[\ -]?)?[\ -]?[0-9]{3}[\ -]?[0-9]{3}[\ -]?[0-9]{3}$
Musíte zadat správně telefon.
Opište:
^.+$
Chybně opsaný kód.
 

ČLÁNKY

Články

Problémy spoluvlastníků nebytových jednotek od 1. 1. 2018

Od roku 2018 platí novela občanského zákona ve věci znovuzavedení předkupního práva spoluvlastnického podílu na nebytové jednotce v domě. Společně s dalšími odbornými organizacemi, činnými v oblasti bytového spoluvlastnictví jsme ještě před přijetím úpravy NOZ informovali poslance o problémech, který spoluvlastníkům nebytových jednotek, zejména garážových stání, neuvážená novela přinese:

Finanční účast SVJ při poškození majetku vlastníka jednotky, které vzniklo opravou společných částí domu

Typickým příkladem je žádost vlastníka o finanční úhradu poškození zasklení lodžie, které pořídil vlastním nákladem.

NAVÝŠENÍ CEN VŠECH NOVÝCH VÝTAHŮ

Ve zkratce to nejdůležitější: nová přísnější norma nazvaná ČSN EN 81–20 (274003, definuje nové technické požadavky na konstrukci a montáž výtahů) a ČSN EN 81–50 (274003, určuje proces navrhování, výpočtu a zkoušení výtahových komponentů) vstoupila v platnost 1. 5. 2015.

Přeměna právní formy Bytového družstva na obecné Družstvo

Po převodu všech jednotek bytového družstva do vlastnictví jeho členů, zůstaly v majetku družstva nebytové jednotky pronajímané osobám, které nejsou členy družstva. 

Co je a není družstevní byt?

Jednou z našich častých služeb je pomoc při „prodejích“ bytů v majetku družstva. Většinou jde o Smlouvu o převodu družstevního podílu, Smlouvu o přidělení družstevního bytu a Kupní smlouvu nemovité věci.

Firma Obyvatelé.cz pomáhá také v přípravě legislativy

Jelikož naše firma Obyvatelé.cz a Obyvatelé – Servis denně řeší praktické problémy SVJ a BD, obdrželi jsme od Poslanecké sněmovny PČR k připomínkování návrhy na novelizaci právních předpisů v bytové oblasti,

Poradna

Způsob stanovení výše příspěvku do fondu oprav v bytovém družstvu

Dotaz: Dobrý den! V našem družstevním panelovém domě, který je minimálně 20 let starý, se mají zasklívat lodžie a tyto náklady ve výši cca 50.000,- Kč/byt se mají hradit ze společného fondu oprav.

Neplnění oznamovací povinnosti dle stanov BD při rekonstrukci v družstevním bytě

Dotaz: Dobrý den, člen družstva zahájil rekonstrukci bytu. Toto dal při zahájení prací na vědomí pouhým oznámením, že se jedná o opravu omítek a podlah.

Rozdělení SVJ na dvě samostatná SVJ

Dotaz: Dobrý den vážení, chtěl bych se vás zeptat, zda je možné naše stávající SVJ, které se skládá ze dvou vchodů (každý vchod má 21 bytů v osobním vlastnictví - vlastníci těchto bytů jsou členy stávajícího SVJ).

Volba nového předsedy SVJ

Dotaz: Dobrý den vážení, chtěl bych se vás zeptat, zda si může naše SVJ zvolit za nového předsedu SVJ (ten stávající odstupuje) člověka - majitele bytu a člena SVJ, který je v exekuci

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Dotaz: Dobrý den! V našem družstevním panelovém domě, který je minimálně 20 let starý, se mají zasklívat lodžie a tyto náklady ve výši cca 50.000,- Kč/byt se mají hradit ze společného fondu oprav. Celý dotaz
Dotaz: Dobrý den, člen družstva zahájil rekonstrukci bytu. Toto dal při zahájení prací na vědomí pouhým oznámením, že se jedná o opravu omítek a podlah. Celý dotaz

NAPIŠTE NÁM

Adresa:
Obyvatele.cz
Štětínská 344/32
181 00 Praha 8 - Bohnice

E-mail: info@obyvatele.cz
IČ: 28498003
DIČ: CZ28498003

O NÁS

Obyvatelé.cz jsou prvním specializovaným portálem pro bytové domy.

Projekt Obyvatelé.cz vznikl na základě potřeb lidí z našeho okolí bydlících v bytových domech. Před jeho vznikem neexistoval papírový magazín, ani online služba, která by cíleně pomáhala komunikaci v bytových domech.

Vyberte region kliknutím na mapu nebo výběrem z rolítka
a odešlete formulář

výběr regionu
Zavřít
Praha Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Pardubický kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Vysočina Jihočeský kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj