Chata k pronájmu - Jedovnice

Jedná se o rekreační objekt v Moravském krasu s ubytovací kapacitou 22 osob v šesti samostatných neprůchozích pokojích, který se skládá ze dvou chat propojených společenskou místností a terasou. TERASA JE AKTUÁLNĚ ZASTŘEŠENÁ A PROSKLENÁ. Dále jsou k dispozici dvě samostatně stojící chaty celkem pro 10 osob. Chaty jsou vhodné pro společnou rekreaci rodin, nebo partu přátel a pro různé společenské akce - oslavy, školení, atd. PRO SPOLEČENSKÉ AKCE JE K DISPOZICI PROFI VÝČEPNÍ ZAŘÍZENÍ. Samostatně stojící chaty jsou vzdálené 20 m od hlavního rekreačního objektu. Tyto chaty jsou určeny pro ubytování rekreantů nad počet 22 osob, nebo dle dohody. Všechny chaty mají výhled na hladinu rybníku Olšovce a jsou vzdálené 3 minuty chůze od pláže. Vstup do vody je pozvolný, upravený navezeným pískem, ideální pro děti. Chaty jsou po kompletní rekonstrukci, moderně vybavené, kvalitně zateplené a celoročně provozované.

V okolí: Rakovecké údolí, Josefovské údolí, Rudické propadání, Moravský kras (propast Macocha, odtud lanová dráha k jeskyním Punkevním. Dále jeskyně Kateřinská, Sloupsko - Šošůvská, Balcarka, Výpustek). Křtiny - arboretum a kostel (poutní místo). Veselice - rozhledna.

VEDLE CHAT SE NACHÁZÍ VENKOVNÍ OHNIŠTĚ A K DISPOZICI JE PŘENOSNÝ GRIL NA DŘEVĚNÉ UHLÍ.

Ubytování na chatě
Chata k pronájmu poskytuje ubytování pro 8 až 32 osob v 8 ložnicích.

Ložnice a pokoje:
Rekreační objekt (chaty propojené společenskou místností) - 6 samostatných neprůchozích pokojů (2x2,2x4,2x5).

Samostatná chata - 5 lůžek.

Samostatná chata - 5 lůžek.

Sociální zařízení:
Rekreační objekt (chaty propojené společenskou místností) - napojení na obecní vodovod - studená i teplá voda, 2x sprcha, 2x WC. Umývadla se zrcadlem a el. zásuvkou, tekuté mýdlo, utěrky na ruce a na WC toaletní papír. Dále k dispozici 2x přenosný sušák na prádlo, koupelnová židle a úklidové prostředky. Všechny místnosti jsou zamykatelné.

Samostatné chaty - napojení na obecní vodovod - studená i teplá voda, WC se sprchovým koutem.

Vytápění:
Rekreační objekt (chaty propojené společenskou místností) - v každém pokoji jsou k dispozici elektrické přímotopy. Společenská místnost je vytápěna krbovými kamny a dřevo na topení je u chaty. Koupelnu lze vytápět infrazářičem.

Samostatné chaty - elektrické přímotopy.

Doprava, parkování:
Parkování před chatou, snadno dostupné i v zimě.

Stravování
V rekreačním objektu máte možnost přípravy vlastní stravy v plně vybavené kuchyni s dostatečným počtem nádobí pro vaření a dalšími kuchyňskými pomůckami.

V samostatných chatách je kuchyňský kout s možností vaření.

Dáváte - li přednost restauracím, budete mít přímo v místě z čeho vybírat. Doporučuji vyhlášenou restauraci a pizzerii OLŠOVEC

Vybavení chaty
Rekreační objekt (chaty propojené společenskou místností) - společenská místnost s jídelními stoly a krbovými kamny, televize s USB a HDMI. Jedna kuchyně má okénko s barovým pultem a je plně vybavená pro konzumaci alko. i nealko. nápojů, včetně VÝČEPNÍHO ZAŘÍZENÍ. Druhá kuchyně je zařízená na vaření a podávání jídla - varná deska s multifunkční troubou. V objektu je 2x varná konvice, topinkovač, 3x lednice s mrazákem, 2x mikrovlná trouba.

Samostatné chaty - televize, kuchyňský kout s lednicí + mikrovlnka a varná konvice.

Výlety, atrakce, zábava
Pěkná udržovaná pláž na břehu rybníku s písčitým vstupem do vody - skluzavka, půjčovna šlapadel, lodiček a nově také wakeboarding. Bazének a dětské hřiště cca 100 m v kempu, stejně jako půjčovna horských kol, elektrokol, minigolf, sportovní hřiště pro beachvolejbal, nohejbal, ruské kuželky a petang. Tenisové kurty vzdálené cca 800 m v obci Jedovnice, kde jsou dále dostupné tyto služby: autoopravna, pneuservis, čerpací stanice, pošta, ČS s bankomatem, lékařské středisko, lékárna, obchody, kino, cukrárny, restaurace, pizzerie. Další aktivity: možnost rybaření v rybníku Olšovec (červenec - srpen), rybářské povolenky lze zakoupit denně na recepci ATC Olšovec od 6: 00 - 22: 00 hod., houbaření, pěší a cykloturistika, projížďky na koních, minigolf, tenisové kurty, lezecké stěny v Krasové. Navštívit lze také Muzeum Moravského krasu - Větrný mlýn Rudice, zříceniny hradů Holštejn a Blansek, zámek v Rájci - Jestřebí, v Blansku aquapark, zámek s muzeem a dřevěný kostel. V Boskovicích pak zámek, hrad, letní kino, aquapark, westernové městečko. Ve Vyškově aquapark a dinopark.

Možnosti koupání: rybník Olšovec, koupaliště Křtiny, Ostrov u Macochy - Ostrovský rybník, Rybník Ruprechtov, koupaliště Palava, koupaliště Adamov, aquapark Blansko, Ochoz u Brna - Hádecký rybník, koupaliště Baldovec, koupaliště Sloup, Pístovický rybník, koupaliště Mokrá, rybník Muchova bouda, koupaliště Němčice, rybník Pod Hrádkem.

Blízká lyžařská střediska: Hořice.

Turistické cíle v okolí: Macocha.

Jedovnice - tipy na výlet

Adresa: Jedovnice č.ev.346, 679 06 Jedovnice
Telefon:725 007 086
Email:nikolakonecny@seznam.cz
Web:https://www.e-chalupy.cz/jizni_morava/chata-k-pronajmuti-jedovnice-ubytovani-4217.php

Kontaktní osoby
Nikola Konečný
Majitel
725 007 086
nikolakonecny@seznam.cz

Ukázat na mapě

Zařazeno v kategoriích
Služby > Cestování a pobyty

Zařazeno v oblastech
Celá ČR
Praha
Jihomoravský kraj
Karlovarský kraj
Královéhradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Vysočina
Zlínský kraj
Poslat poptávku
^.+$
Musíte vyplnit jméno a příjmení.
^[-!#$%&\'*+\/0-9=?A-Z^_a-z{|}~](\\.?[-!#$%&\'*+\/0-9=?A-Z^_a-z{|}~])*@[a-zA-Z](-?[a-zA-Z0-9])*(\\.[a-zA-Z](-?[a-zA-Z0-9])*)+$
Musíte zadat správně email.
^((\+|00)[0-9]{3}[\ -]?)?[\ -]?[0-9]{3}[\ -]?[0-9]{3}[\ -]?[0-9]{3}$
Musíte zadat správně telefon.
Opište:
^.+$
Chybně opsaný kód.
 

ČLÁNKY

Články

Elektronická evidence tržeb (EET) a bytová družstva/SVJ

Pokud Vaše bytové družstvo přijímá nájemné, zálohy na služby či jejich nedoplatky, různé administrativní poplatky apod., pak byste měli být na pozoru směrem k elektronické evidence tržeb (EET). 

SVJ a nebytové jednotky ve spoluvlastnictví

Častým případem je, že v domě, rozděleném na jednotky, se nachází nebytová jednotka rozdělená původním vlastníkem domu, většinou BD nebo s.r.o., mezi vlastníky bytových jednotek. Po rozdělení pronajaté nebytové jednotky podílovým spoluvlastníkům obvykle sjedná novou nájemní smlouvu společenství vlastníků.

Problémy spoluvlastníků nebytových jednotek od 1. 1. 2018

Od roku 2018 platí novela občanského zákona ve věci znovuzavedení předkupního práva spoluvlastnického podílu na nebytové jednotce v domě. Společně s dalšími odbornými organizacemi, činnými v oblasti bytového spoluvlastnictví jsme ještě před přijetím úpravy NOZ informovali poslance o problémech, který spoluvlastníkům nebytových jednotek, zejména garážových stání, neuvážená novela přinese:

Přeměna právní formy Bytového družstva na obecné Družstvo

Po převodu všech jednotek bytového družstva do vlastnictví jeho členů, zůstaly v majetku družstva nebytové jednotky pronajímané osobám, které nejsou členy družstva. 

Převody bytů a dům jako celek

Před převáděním bytů do vlastnictví je nutno vypracovat Prohlášení, kterým se dům rozdělí na bytové a nebytové jednotky a určí se společné prostory. Z naší praxe vypracovávání Prohlášení zjišťujeme problémy v domech, které mají několik vchodů se samostatnými čísly popisnými.

Zkušenosti s dohodou vlastníků o jiném přispívání na správu společných částí domu

Naše firma, jako profesionální předseda společenství vlastníků, vyšla vstříc potřebě společenství a navrhla jiný způsob přispívání na správu společných částí domu, než je obvykle používán a to podle spoluvlastnických podílů.

Poradna

Převod družstevního podílu do SJM

Dotaz: Dobrý den, pokud jsem nabyl družstevní podíl před manželstvím a chci jej nyní převézt na sebe a manželku, tedy do SJM.

Odstoupení předsedy SVJ ze své funkce

Dotaz: Dobrý den, jakým způsobem může odstoupit předseda SVJ ze své funkce, když ho nikdo nechce vystřídat? Dokonce ani zvolení náhradníci? Bruna

Přeplatky z vyúčtování v družstvu při prodeji družstevního podílu

Dotaz: Dobrý den, prodal jsem družstevní byt v Klášterci nad Ohří. Na tamním družstvu mně bylo sděleno, že konečné vyúčtování za rok 2021 bude posláno do rukou nového majitele.

Co s ponechanými věcmi po zemřelém podnájemci v družstevním bytě?

Dotaz: Dobrý den, prosím o radu. Máme družstevní byt, který jsme pronajali podnájemci, ale ten nyní zemřel - již neměl podnájemní smlouvu prodlouženou /přesto v bytě ještě bydlel/.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Dotaz:  Dobrý den, pokud jsem nabyl družstevní podíl před manželstvím a chci jej nyní převézt na sebe a manželku, tedy do SJM. Celý dotaz
Dotaz:  Dobrý den, jakým způsobem může odstoupit předseda SVJ ze své funkce, když ho nikdo nechce vystřídat? Dokonce ani zvolení náhradníci? Bruna Celý dotaz

NAPIŠTE NÁM

Adresa:
Obyvatele.cz
Štětínská 344/32
181 00 Praha 8 - Bohnice

E-mail: info@obyvatele.cz
IČ: 28498003
DIČ: CZ28498003

O NÁS

Obyvatelé.cz jsou prvním specializovaným portálem pro bytové domy.

Projekt Obyvatelé.cz vznikl na základě potřeb lidí z našeho okolí bydlících v bytových domech. Před jeho vznikem neexistoval papírový magazín, ani online služba, která by cíleně pomáhala komunikaci v bytových domech.

Vyberte region kliknutím na mapu nebo výběrem z rolítka
a odešlete formulář

výběr regionu
Zavřít
Praha Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Pardubický kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Vysočina Jihočeský kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj