SETOP s.r.o.

Firma se specializuje na kompletní dodávky v oboru
VODA - TOPENÍ - PLYN - POTRUBNÍ INŽENÝRSKÉ SÍTĚ - VÝKOPOVÉ A STAVEBNÍ PRÁCE - PROJEKT TOPENÍ, PLYN

TOPENÍ (plynový kotle, výměna kotle, kotelny, kondenzační plynový kotel, ohřívač vody, rekonstrukce, vytápění rodinných domků,podlahové vytápění 10 let záruka, vytápění průmyslových hal, servis, stropní chlazení)

KOTEL včetně projektu, na dřevo, tuhá paliva, pelety, Atmos, Attack, Benekov, Dakon, OPOP, Rojek, Viadrus, Verner.

KOTLÍKOVÉ DOTACE - projekt, vyřízení dotace pro Jihomoravský kraj.

PROJEKTY TOPENÍ - projekt kotle, projekt topení, projekt podlahového topení, projekt tepelné čerpadlo, tepelné ztráty, projekt vodovodu, projekt přípojky plynu, vody, kanalizace.

VODA (instalatérské práce, rekonstrukce bytových jader, výměna stoupaček a ležatých rozvodů v panelových a bytových domech, odvodnění střech, montáže inženýrských sítí)
PLYN (plynové kotelny, plynofikace objektů, revize + servis)
SOLÁRNÍ SYSTÉMY (ohřev teplé užitkové vody a bazénů), jsme v programu Zelená úsporám
Plynovodní přípojky, vodovody, kanalizace, obklady a dlažby.
Působíme v oblasti Brno, Vyškov a celá jižní Morava.
Veškeré reference na www.setop.cz

Nabízíme tepelná čerpadla pro rodinné domy
Tepelné čerpadlo představuje efektivní způsob jak vytopit rodinný dům a zároveň významně ušetřit na nákladech za vytápění. Tepelné čerpadlo dokáže využívat 75 - 80% energie z přírody, která je zdarma. Zbytek je dodávám z elektrické sítě. Díky čerpání energie z okolního prostředí se tak stáváte téměř nezávislými na cenách energií. Naše firma Vám doporučuje tato vysoce kvalitní a spolehlivá tepelná čerpadla, se kterými máme jen ty nejlepší zkušenosti. V případě Vašeho zájmu Vám tepelná čerpadla dodáme a provedeme jejich instalaci včetně jejich servisu. Pokud máte v projektu jinou značku, tak Vám ji taktéž dodáme s kompletní montáží.

Doporučujeme tato tepelná čerpadla pro rodinné domy:
- tepelné čerpadlo Buderus
- tepelné čerpadlo Enbra - Rotex
- tepelné čerpadlo Brilon - Atlantic ALFEA
- tepelné čerpadlo Zubadan Inverter (Mitsubishi Electric)
- tepelné čerpadlo Nibe
- tepelné čerpadlo De Dietrich
- tepelné čerpadlo Stiebel-Eltron
- tepelné čerpadlo DAIKIN

Tepelná čerpadla pro průmyslové objekty
Nabízíme Vám vysoce efektivní řešení, která pomáhají snížit spotřebu energie pro vytápění průmyslových objektů. Během většiny průmyslových procesů dochází k uvolňování velkého množství tepla, které zůstává nevyužité. Vzhledem k tomu, že energetická náročnost výroby velmi úzce ovlivňuje ekonomickou efektivnost podniků, je vhodné využít přednosti tepelného čerpadla, které dokáže uvolněné teplo znovu zužitkovat k vytopení Vašeho objektu. Naše firma zajišťuje projekty i montáže tepelného čerpala na míru každému objektu tak, abyste byli plně spokojeni.

Výborné zkušenosti máme s těmito čerpadly pro průmyslové objekty:
- tepelné čerpadlo CARRIER
- tepelné čerpadlo CIAT
- tepelné čerpadlo Zubadan Inverter (Mitsubishi Electric)
- tepelné čerpadlo DAIKIN

Adresa: Brněnská 83, 664 61 Holasice
Telefon:+420 603 486 989
+420 775 451 231
Email:obchod@setop.cz
Web:http://www.setop.cz
https://www.instagram.com/setopcz/
https://cs-cz.facebook.com/people/Kotle-Setop/100012705888237

Kontaktní osoby
Milan Lukášek
Jednatel
+420 603 486 989
lukasek@setop.cz

Cenové nabídky, poradenství
+420 775 451 231
obchod@setop.cz

Zařazeno v kategoriích
Klimatizace a topení
Voda, plyn, topení
Řemesla > Instalatéři a topenáři

Zařazeno v oblastech
Jihomoravský kraj
Brno-město
Poslat poptávku
^.+$
Musíte vyplnit jméno a příjmení.
^[-!#$%&\'*+\/0-9=?A-Z^_a-z{|}~](\\.?[-!#$%&\'*+\/0-9=?A-Z^_a-z{|}~])*@[a-zA-Z](-?[a-zA-Z0-9])*(\\.[a-zA-Z](-?[a-zA-Z0-9])*)+$
Musíte zadat správně email.
^((\+|00)[0-9]{3}[\ -]?)?[\ -]?[0-9]{3}[\ -]?[0-9]{3}[\ -]?[0-9]{3}$
Musíte zadat správně telefon.
Opište:
^.+$
Chybně opsaný kód.
 

ČLÁNKY

Články

Elektronická evidence tržeb (EET) a bytová družstva/SVJ

Pokud Vaše bytové družstvo přijímá nájemné, zálohy na služby či jejich nedoplatky, různé administrativní poplatky apod., pak byste měli být na pozoru směrem k elektronické evidence tržeb (EET). 

Problémy spoluvlastníků nebytových jednotek od 1. 1. 2018

Od roku 2018 platí novela občanského zákona ve věci znovuzavedení předkupního práva spoluvlastnického podílu na nebytové jednotce v domě. Společně s dalšími odbornými organizacemi, činnými v oblasti bytového spoluvlastnictví jsme ještě před přijetím úpravy NOZ informovali poslance o problémech, který spoluvlastníkům nebytových jednotek, zejména garážových stání, neuvážená novela přinese:

Přeměna právní formy Bytového družstva na obecné Družstvo

Po převodu všech jednotek bytového družstva do vlastnictví jeho členů, zůstaly v majetku družstva nebytové jednotky pronajímané osobám, které nejsou členy družstva. 

Převody bytů a dům jako celek

Před převáděním bytů do vlastnictví je nutno vypracovat Prohlášení, kterým se dům rozdělí na bytové a nebytové jednotky a určí se společné prostory. Z naší praxe vypracovávání Prohlášení zjišťujeme problémy v domech, které mají několik vchodů se samostatnými čísly popisnými.

SVJ a nebytové jednotky ve spoluvlastnictví

Častým případem je, že v domě, rozděleném na jednotky, se nachází nebytová jednotka rozdělená původním vlastníkem domu, většinou BD nebo s.r.o., mezi vlastníky bytových jednotek. Po rozdělení pronajaté nebytové jednotky podílovým spoluvlastníkům obvykle sjedná novou nájemní smlouvu společenství vlastníků.

Zkušenosti s dohodou vlastníků o jiném přispívání na správu společných částí domu

Naše firma, jako profesionální předseda společenství vlastníků, vyšla vstříc potřebě společenství a navrhla jiný způsob přispívání na správu společných částí domu, než je obvykle používán a to podle spoluvlastnických podílů.

Poradna

Váha hlasu každého družstevníka na členské schůzi

Dotaz: Máme bytové družstvo 6 bytů, o celkové ploše 510 metrů. Chtěl jsem se zeptat, když máme členskou schůzi a máme hlasovat, podle čeho se bere váha hlasu?

Nakládání se společnými prostory bez vědomí statutárního orgánu

Dotaz: Dobrý den, někdo z vlastníků opatřil sklepní okna společných sklepních prostor zamykacími klikami. Tudíž zde nelze větrat.

Jak upravit nájemní smlouvu u BD v případě umrtí jednoho z manželů

Dotaz: Dobrý den, jsem předseda bytového družstva. Vystavuji tedy i nájemní smlouvy k bytům. V březnu roku 2006 jsem vystavila smlouvu na oba manžely. Nyní paní zemřela.

Úhrada výměny oken v domě vlastníkem

Dotaz: Shromáždění SVJ v roce 2006 rozhodlo, že výměnu oken v bytě si bude každý vlastník hradit sám ze svých prostředků. Na základě tohoto rozhodnutí jsem v roce 2007 v bytě vyměnila všechna okna za plastová včetně parapetů, sítí do oken a žaluzií.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Dotaz: Máme bytové družstvo 6 bytů, o celkové ploše 510 metrů. Chtěl jsem se zeptat, když máme členskou schůzi a máme hlasovat, podle čeho se bere váha hlasu? Celý dotaz
Dotaz: Dobrý den, někdo z vlastníků opatřil sklepní okna společných sklepních prostor zamykacími klikami. Tudíž zde nelze větrat. Celý dotaz

NAPIŠTE NÁM

Adresa:
Obyvatele.cz
Štětínská 344/32
181 00 Praha 8 - Bohnice

E-mail: info@obyvatele.cz
IČ: 28498003
DIČ: CZ28498003

O NÁS

Obyvatelé.cz jsou prvním specializovaným portálem pro bytové domy.

Projekt Obyvatelé.cz vznikl na základě potřeb lidí z našeho okolí bydlících v bytových domech. Před jeho vznikem neexistoval papírový magazín, ani online služba, která by cíleně pomáhala komunikaci v bytových domech.

Vyberte region kliknutím na mapu nebo výběrem z rolítka
a odešlete formulář

výběr regionu
Zavřít
Praha Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Pardubický kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Vysočina Jihočeský kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj