Realizace podlah - Martin Šúrek

REALIZUJEME:
Pokládání plovoucích laminátových, dřevěných, dýhových, korkových a celoplošně lepených podlah včetně tepelných, hlukových izolací a parozábran.
Montáž obvodových lišt, přechodových a ukončovacích profilů.
Broušení podkladů pod plovoucí a lepené podlahy.
Lití vyrovnávacích samonivelačních cementových stěrek.
Pokládání cementových potěrů pro vnitřní a vnější prostředí.
Lití anhydritových podlah.
Pokládání betonových strojně hlazených podlah s různými povrchovými úpravami.
Broušení adhezních a kontaktních povrchů.
Kompletní renovace dřevěných a parketových podlah.
Montáž dřevěných roštů a záklopů z OSB desek.
Zaměřování a poradenství.
Montáž terasových systému TWINSON TERRACE.
Firma se zaměřuje, mimo jiné, na Bytová družstva a SVJ.

FIRMA S DLOUHOLETOU PRAXÍ A ZKUŠENOSTÍ
Naše firma používá nejmodernější technologické postupy a tím zaručuje zhotovení díla v maximální možné kvalitě. Na českém trhu působíme již více jak 10 let a máme za sebou již řadu zakázek, které můžete vidět na našich stránkách www.okpodlahy.cz. Dále upřednostňujeme přímou konzultaci se zákazníkem a přizpůsobujeme se jeho přáním a požadavkům v rámci zachování technologického postupu při realizaci díla. Snažíme se naším individuálním přístupem uspokojit potřeby každého stávajícího i potencionálního zákazníka a věříme, že touto cestou, se nám podaří prosadit na českém trhu. Budeme rádi, když se na nás obrátíte s jakoukoliv připomínkou či dotazem.
Kontaktujte nás pokud budete mít dotaz nebo zájem o zaměření, které je pro naše zákazníky ZDARMA.

Nabízíme profesionální přístup a kvalitně odvedenou práci, reference naleznete na http://ok-podlahy.cz/?p=reference

Přijímáme i platební karty.
Využijte možnost ukázky vzorků podlah o velikosti 0,8 m2 přímo na místě pokládky, docílíme tak sladění s interiérem - nábytek, okna, dveře atd.
Doufáme, že Vás naše nabídka zaujala a děkujeme za Vaše vyjádření.

Adresa: Bauerova 491/10, 603 00 Brno-střed - Pisárky
Telefon:+420 773 554 410
+420 516 447 482
Email:surek.martin@okpodlahy.cz
Web:http://www.ok-podlahy.cz/
http://ok-podlahy.cz/?p=reference

Kontaktní osoby
Martin Šúrek
Majitel
+420 773 554 410
surek.martin@okpodlahy.cz

Zdeněk Šúrek
+420 607 953 668
surek.zdenek@okpodlahy.cz

Poslat poptávku
^.+$
Musíte vyplnit jméno a příjmení.
^[-!#$%&\'*+\/0-9=?A-Z^_a-z{|}~](\\.?[-!#$%&\'*+\/0-9=?A-Z^_a-z{|}~])*@[a-zA-Z](-?[a-zA-Z0-9])*(\\.[a-zA-Z](-?[a-zA-Z0-9])*)+$
Musíte zadat správně email.
^((\+|00)[0-9]{3}[\ -]?)?[\ -]?[0-9]{3}[\ -]?[0-9]{3}[\ -]?[0-9]{3}$
Musíte zadat správně telefon.
Opište:
^.+$
Chybně opsaný kód.
 

ČLÁNKY

Články

Elektronická evidence tržeb (EET) a bytová družstva/SVJ

Pokud Vaše bytové družstvo přijímá nájemné, zálohy na služby či jejich nedoplatky, různé administrativní poplatky apod., pak byste měli být na pozoru směrem k elektronické evidence tržeb (EET). 

SVJ a nebytové jednotky ve spoluvlastnictví

Častým případem je, že v domě, rozděleném na jednotky, se nachází nebytová jednotka rozdělená původním vlastníkem domu, většinou BD nebo s.r.o., mezi vlastníky bytových jednotek. Po rozdělení pronajaté nebytové jednotky podílovým spoluvlastníkům obvykle sjedná novou nájemní smlouvu společenství vlastníků.

Problémy spoluvlastníků nebytových jednotek od 1. 1. 2018

Od roku 2018 platí novela občanského zákona ve věci znovuzavedení předkupního práva spoluvlastnického podílu na nebytové jednotce v domě. Společně s dalšími odbornými organizacemi, činnými v oblasti bytového spoluvlastnictví jsme ještě před přijetím úpravy NOZ informovali poslance o problémech, který spoluvlastníkům nebytových jednotek, zejména garážových stání, neuvážená novela přinese:

Přeměna právní formy Bytového družstva na obecné Družstvo

Po převodu všech jednotek bytového družstva do vlastnictví jeho členů, zůstaly v majetku družstva nebytové jednotky pronajímané osobám, které nejsou členy družstva. 

Převody bytů a dům jako celek

Před převáděním bytů do vlastnictví je nutno vypracovat Prohlášení, kterým se dům rozdělí na bytové a nebytové jednotky a určí se společné prostory. Z naší praxe vypracovávání Prohlášení zjišťujeme problémy v domech, které mají několik vchodů se samostatnými čísly popisnými.

Zkušenosti s dohodou vlastníků o jiném přispívání na správu společných částí domu

Naše firma, jako profesionální předseda společenství vlastníků, vyšla vstříc potřebě společenství a navrhla jiný způsob přispívání na správu společných částí domu, než je obvykle používán a to podle spoluvlastnických podílů.

Poradna

Jak a s kým řešit výskyt štěnic v domě

Dotaz: Dobrý den, prosím o pomoc, žiji v panelovém bytě, v garsonce, a v garsonce nade mnou je výskyt štěnic, a přes umakartové jádro (stupačky) mám i já zasažený byt.

Odvolání statutárního orgánu a volba profesionálního předsedy

Dotaz: Dobrý den, jako majitel bytové jednotky a člen SVJ mám spor se správcovským družstvem a s firmou provádějící odečty dodávaného tepla a vody.

Zajištění vstupu do domu a postoj vlastníků

Dotaz: Jsme SVBJ (5 členů) – z toho 4 bytové jednotky a 1 podnikatel – ve sklepě má veterinární ordinaci. Na hlavní vstup do domu, který je opatřen klikou, chceme dát kouli, aby nebyl dům volně přístupný.

Nabytí družstevního podílu v rámci dědického řízení

Dotaz: Dobrý den, můžete nám prosím poradit? V našem bytovém družstvu došlo v loňském roce k úmrtí člena družstva, členský podíl přešel na dědice, který letos členský podíl prodal.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Dotaz: Dobrý den, prosím o pomoc, žiji v panelovém bytě, v garsonce, a v garsonce nade mnou je výskyt štěnic, a přes umakartové jádro (stupačky) mám i já zasažený byt. Celý dotaz
Dotaz: Dobrý den, jako majitel bytové jednotky a člen SVJ mám spor se správcovským družstvem a s firmou provádějící odečty dodávaného tepla a vody. Celý dotaz

NAPIŠTE NÁM

Adresa:
Obyvatele.cz
Štětínská 344/32
181 00 Praha 8 - Bohnice

E-mail: info@obyvatele.cz
IČ: 28498003
DIČ: CZ28498003

O NÁS

Obyvatelé.cz jsou prvním specializovaným portálem pro bytové domy.

Projekt Obyvatelé.cz vznikl na základě potřeb lidí z našeho okolí bydlících v bytových domech. Před jeho vznikem neexistoval papírový magazín, ani online služba, která by cíleně pomáhala komunikaci v bytových domech.

Vyberte region kliknutím na mapu nebo výběrem z rolítka
a odešlete formulář

výběr regionu
Zavřít
Praha Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Pardubický kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Vysočina Jihočeský kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj